Kiedyś doborem szkieł do okularów zajmowali się okuliści. Obecnie coraz bardziej trudnią się tylko schorzeniami oczu. Natomiast na świecie poprawą widzenia trudnią się OPTOMETRYŚCI, którzy już są obecni w Polsce. Są to osoby, które ukończyły studia optometryczne i są najbardziej kompetentne do przeprowadzania badania wzroku. Na rynku są też refrakcjoniści, którzy również badają wzrok, jednak ukończyli tylko kurs czy inne przeszkolenie.
U nas jest optometrysta, który jest zarazem optykiem. Zatem w najlepszy sposób zbada Ci wzrok i najlepiej poradzi jakie soczewki okularowe wybrać.All rights reserved. Copyright  Zakład Optyczny Wróblewski
 
Powrót do STRONY GŁÓWNEJ
Okulary
robimy
od 1980r.
Wszędzie indziej badanie wzroku trwa ok. 40 minut. W tym czasie pacjent musi stale wysilać wzrok, co męczy oczy. Jest to bardzo uciążliwe i w ogóle nie komfortowe. U nas badanie widzenia trwa tylko kilka minut. Dlatego mamy czas, by rozszerzyć je o dokładne sprawdzenie istnienia astygmatyzmu i innych wad układu wzrokowego. Nasze badanie jest najdokładniejsze, bardzo wygodne i profesjonalne, bo wykonuje je ekspert od doboru szkieł do okularów.
JAK WYGLĄDA BADANIE?
Wystarczy siąść w wygodnym fotelu, przyłożyć głowę do urządzenia, obserwować znaki na ekranie, a sprzęt automatycznie określi potrzebną korekcję. Następnie porównując, które widzenie jest lepsze optometrysta ustali odpowiednią moc szkieł.
Sprawdzimy Ci też, czy nie cierpisz na astygmatyzm, astenopię, anizoikonię, czy forię, co może zaburzać i pogarszać jakość widzenia.
Na koniec badania będziesz mógł sprawdzić jak widzisz w okularach próbnych.
U nas nie trzeba się zapisywać na badanie.
Przychodzisz, kiedy Ci pasuje.

To my dopasowujemy się
do Ciebie.
I nie tracisz swojego cennego czasu.
BADANIE WZROKU
SZKŁA DLA 40-
SZKŁA DLA 40+
OFERTA
PORADNIK
O NAS
KONTAKT
CENY
OKULARY
PROMOCJE
HOME
WIĘCEJ O BADANIU