All rights reserved. Copyright  Zakład Optyczny Wróblewski
Powrót do STRONY GŁÓWNEJ
O NAS
Dzień dobry.
Nazywam się Arkadiusz Wróblewski i jestem mistrzem optyki. Jako jedyny w Polsce uzyskałem ten tytuł z oceną celującą. Dodatkowo jestem optometrystą (z oceną bdb na świadectwie i numerem nadanym przez Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki NO09341). Optyką zajmuję się od 2002r, kiedy to mój tata Józef zaraził mnie tym rzemiosłem.
On również jest mistrzem optyki, a okulary robi od 1968 roku. Przez te lata obserwował zmieniającą się modę okularów, postęp techniki optycznej oraz nabywał cenne doświadczenie, które przekazał mnie.
Przez wiele lat okulary wykonywaliśmy w Zakładzie Optycznym przy ul. Kilińskiego 27 we Wrocławiu, który istnieje nieprzerwanie od 1980 roku. W przeciwieństwie do innych punktów optycznych, które co rusz powstają i znikają po paru miesiącach my istniejemy cały czas sprawiając, że widzicie Państwo wyraźniej.
A teraz jesteśmy jeszcze bardziej dostepni, gdyż od 2019 roku mamy drugi salon optyczny we Wrocławiu przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Pułaskiego. Wykorzystując nasze atrybuty przywdzialiśmy nazwę "Mistrza Okularów".
W okularach wykonanych w naszej firmie mają Państwo pewność, że będziecie widzieć wyraźniej, okulary będą długo służyć, łatwo się czyścić oraz że będą dopasowane do Państwa głowy. Zawsze też służymy poradami, a w razie zdarzeń losowych dysponujemy sprawnie działającym serwisem. Cały czas jestesmy do Państwa usług.
Także śmiało można powiedzieć, że o okularach wiemy wszystko.
Do sprawdzenia mocy Państwa soczewek korzystamy z precyzyjnego dioptromierza najlepszej marki Nidek
Żeby odpowiednio wycentrować soczewkę stosujemy skanocentroskop firmy Briot
Dokładne oszlifowanie soczewek do wybranej przez Państwa kształtu oprawki powierzamy automatowi firmy Briot-Alta
Podgrzewarka opraw, która daje regulowaną stałą temperaturę oraz nasze zdolne dłonie zapewnią bardzo dobre dopasowanie oprawki do Państwa głowy
Informacje o Państwa rozstawie oczu oraz ich położeniu względem oprawki  wykaże nam sprzęt do komputerowej videocentracji
Poza tym posiadamy mnóstwo różnego rodzaju drobnych urządzeń i narzędzi koniecznych i pomocnych do wykonania Państwa okularów
A oto nasze najważniejsze dyplomy:
Na rynku jesteśmy od 1980 roku. Od prawie 40 lat wykonaliśmy i dopasowaliśmy okulary dla kilku tysięcy osób z pogorszonym wzrokiem. Można więc śmiało powiedzieć, że na okularach znamy się najlepiej i wiemy o nich wszystko.
Polecają nas również inne salony optyczne jako tych, którzy umieją naprawić okulary.
Żeby wykonać dla Państwa okulary z najwyższą precycją i starannością pracujemy na najlepszym sprzęcie i wspomagając go naszymi zdolnościami manualnymi.

Warto wspomnieć, że Józef jest Prezesem Dolnośląskiego Cechu Optyków, którego oczywiście jesteśmy członkiem. Wielokrotnie należał do komisji egzaminującej potencjalnych optyków i czeladników. Uczestniczył w licznych krajowych dydaktycznych spotkaniach optyków, gdzie dyskutował z kolegami o bieżących problemach.
Więcej o nas >>>
 
WITAMY U MISTRZA OKULARÓW
Okulary
robimy
od 1980r.
Obecnie mogą Państwo odwiedzić nas w dwóch miejscach we Wrocławiu: przy ul. Kilinskiego 27 i przy ul. Pułaskiego 49. Będzie nam bardzo miło Państwa gościć.
Zapraszamy serdecznie!
Najnowocześniejszy w pełni automatyczny skanocentroskop powie nam prawie wszystko o Państwa soczewkach
Najnowocześniejszy sprzęt do badania ostrości wzroku jako pierwszy w Polsce i póki co tylko u nas!
I jeszcze jeden nowoczesny  skanocentroskop

BADANIE WZROKU
SZKŁA DLA 40-
SZKŁA DLA 40+
OFERTA
PORADNIK
O NAS
KONTAKT
CENY
OKULARY
PROMOCJE