All rights reserved. Copyright  Zakład Optyczny Wróblewski
Powrót do STRONY GŁÓWNEJ
Oferta
Mówiąc krótko wykonujemy wszystko co jest związane z okularami.
Wykonujemy w mistrzowski sposób nowe okularów, ale umiemy też je naprawiać, o ile los albo Wy nie przesadziliście z ich uszkodzeniem.


U nas każdy znajdzie wiele oprawek w swoim guście i w każdym stylu. Spośród tysięcy różnych modeli wybieramy tylko najładniejsze oprawki. Podczas zakupu każdą oglądamy, by zagwarantować Państwu solidne wykonanie. Chcemy, by okulary od nas były atrakcyjne, porządne i służyły wiele lat.
W naszym asortymencie mamy około
TYSIĄCA sztuk oprawek najmodniejszych, ale i też klasycznych. Niektóre to perełki, wręcz dzieła sztuki. Są śliczne. Musicie je zobaczyć i przymierzyć. Pochodzą od włoskich kreatorów mody, a także znanych marek światowych. Wiele oprawek mamy od polskich producentów i dostawców, którzy również zapewniają bardzo ładne oprawki okularowe. 
I raczej nie znajdziecie nigdzie niższych cen, lepszych promocji, także szkoda czasu na poszukiwania. Od razu przyjdźcie do nas.

Bardzo lubimy następujące marki:
A kupując u nas w całości oprawki ze szkłami otrzymujecie Państwo gwarancję na całe okulary oraz fakt, że okulary od nas użytkuje się długi czas. I to jest fakt. Spytajcie naszych klientów.
Montujemy wszystkie rodzaje soczewek okularowych i tylko porządnych producentów, markowe przez lata sprawdzone przez nas i to w największych upustach!
W zależności od potrzeb wzrokowych użytkownika wybieramy najlepszą propozycję spośród firm:
 
ZAPRASZAMY DO MISTRZA OKULARÓW
Okulary
robimy
od 1980r.
Sprawdź
OFERTĘ dla F
IRM
BADANIE WZROKU
SZKŁA DLA 40-
SZKŁA DLA 40+
OFERTA
PORADNIK
O NAS
KONTAKT
CENY
OKULARY
PROMOCJE
HOME
WIĘCEJ O BADANIU