Jak Cię widzą tak Cię piszą.
To niestety prawda, bo wygląd ma znaczenie!
A okulary nosi się w miejscu, gdzie każdy wpierw patrzy spoglądając na kogoś, a więc to twarz jest wizytówką każdego człowiekaNasza buzia jest podstawowym środkiem międzyludzkiej komunikacji.  Warto zatem zadbaćo ten przekaz.
Poza tym to świetny sposób, by dzięki okularom ożywić swój wygląd, pokazać swój styl
i dodać mu wyrazu
To też dobry zabieg, by podkreślić
bladą twarz,
odmłodzić się, unowocześnić, odwrócić uwagę od pewnych cech twarzy, które chcemy schować
(zmarszczki, długi/mały/krzywy nos, itp).

Zmieniając okulary zmieniamy swój styl, także bawmy się i kreujmy swój new look, a w zależności od nastroju, okazji dzięki okularom wyraźmy ten nasz image.All rights reserved. Copyright  Zakład Optyczny Wróblewski
Powrót do STRONY GŁÓWNEJ
Zapraszamy do nas. Pomożemy, doradzimy. Robimy to od 40 lat.
 
ZAPRASZAMY DO MISTRZA OKULARÓW
Okulary
robimy
od 1980r.
BADANIE WZROKU
SZKŁA DLA 40-
SZKŁA DLA 40+
OFERTA
PORADNIK
O NAS
KONTAKT
CENY
OKULARY
PROMOCJE
HOME
WIĘCEJ O BADANIU
I jeszcze jedno. Okulary to nie buty.
Nie wystarczy,
że się podobają i pasują. Jest bardzo ważne, żeby okulary zostały wykonanie przez specjalistę, by nie wywoływały nieprzyjemnych dolegliwości wzrokowych (nie bolały oczy i głowa) i by użytkowało się je komfortowo (okulary trzeba dopasować do głowy). Dlatego trzeba szkła odpowiednio oprawić, a oprawki wyregulować. I o tą staranność bardzo dbamy.
Okulary służą nie tylko do wyraźnego widzenia, ale stały się
też obowiązkowym elementem naszego ubioru
. Jako, że są
umiejscowione w miejscu, gdzie zawsze kierujemy wzrok, czyli na twarzy ich wygląd bardzo dużo mówi o człowieku. Okulary potrafią zaakcentować osobowość, podkreślić indywidualność, odmłodzić, a okulary stare, brzydkie i zużyte pogorszają nasz wizerunek.
Okulary nie mogą jednak być byle jakie.
Nie mogą być z marketu, itp, bo oprócz funkcji ubioru muszą leczyć i chronić nasze oczy. Zatem OKULARY MUSZĄ BYĆ PORZĄDNE.
Dlatego zapraszamy do nas. Pomożemy wybrać najlepsze oprawki, które oddadzą Twój charakter a szkła oprawimy z mistrzowską sztuką, a wszystko w najniższych cenach. Z tego słyniemy.