All rights reserved. Copyright  Zakład Optyczny Wróblewski
Powrót do STRONY GŁÓWNEJ
Promocje
Większość by chciała dobre, ładne i nie przepłacić.
My tak samo. Dlatego robimy wszystko, by z takim poczuciem
mogli się Państwo cieszyć użytkując nasze okulary.
Zresztą od 40 lat z tego jesteśmy znani.
W naszym nowym salonie czekają również najniższe ceny. W zależności do czego potrzebne są okulary znajdzemy najlepsze promocje i upusty. Znając ofertę wszystkich firm wybierzemy i dopasujemy tę najlepszą dla Ciebie.
A w związku z otwarciem naszego nowego salonu dajemy maksymalne rabaty i upusty cen. Od wszystkich cen oprawek, które i tak są tańsze niż gdzie indziej odejmiemy jeszcze 10%!!!  A ceny soczewek zredukowaliśmy nawet o 40%!!!! Jednak taki stan będziemy mogli utrzymać tylko przez kilka dni od otwarcia, także prosimy nie zwlekać.

I tak dla przykładu:
   ! cena pary soczewek jednoogniskowych z antyrefleksem renomowanej firmy Zeiss będą w cenie 140zł(przecena z 234zł). Promocja trwa do 30.3.2019r.
   ! cena pary soczewek z medyczną powłoką do pracy przed ekranem komputera będą w cenie 180 zł (przecena z 210zł). Promocja trwa do 30.3.2019r.
   ! cena pary soczewek samodopasowujących się do światła słonecznego najlepszej firmy Transitions w cenie 299zł (przecena z 349zł). Promocja trwa do 30.3.2019r.
! cena pary soczewek progresywnych ze średnimi szerokościami pól widzenia renomowanej firmy w cenie 799zł (przecena z 859zł). Promocja trwa do 30.3.2019r.
I wiele więcej
Jakby tego było mało w czasie promocji podwajamy rabat na badanie wzroku przez specjalistę optometrystę na najnowocześniejszym sprzęcie, jakiego w Polsce nikt jeszcze nie ma! Teraz za każde 100zł wydane na okulary dajemy aż 30% zniżki.

A kilku pierwszych naszych klientów otrzyma od nas praktyczny prezent.

Oj, będzie można dzięki nam dużo zaoszczędzić.

I tylko przypomnę, że otrzymacie od nas przede wszystkim okulary zrobione po mistrzowsku.

ZAPRASZAMY, tylko prosimy się pospieszyć!
WITAMY U MISTRZA OKULARÓW
Okulary
robimy
od 1980r.

BADANIE WZROKU
SZKŁA DLA 40-
SZKŁA DLA 40+
OFERTA
PORADNIK
O NAS
KONTAKT
CENY
OKULARY
PROMOCJE
Badanie wzroku
najnowszym urządzeniem,
które zapewnia wysoką dokładność i komfort.
Jedyne w Polsce!